KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14024548
nr 1402 4548
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Etsning, Signerad. Motivet: 24x49 cm, yttermått inklusive ram: 46x72 cm
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:30:12
100 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda